Medyaya açılan kapı

Firmanızın kurumsal haberleri ile basın bültenlerinin hazırlanmasında, haberlerin medyaya servis edilmesinde, yazılı ve görsel basın takibinde, basın lansmanı için ihtiyaç duyduğunuz yazılı materyallerin hazırlanmasında yardımcı oluyoruz.

Markanızı duyuralım 

herkesin haberi olsun

Yeni kurulan bir firmasınız ya da çok köklü bir geçmişiniz var ve iyi şeyler yaptığınızı düşünüyor ancak isminizi yaptığınız işleri bir türlü duyuramıyorsunuz. İşte biz bu zincirleri kırmanıza yardımcı oluyoruz. Firmanızın ya da piyasaya sunduğunuz bir hizmet veya ürününüzü sektörün diğer paydaşlarına duyurmak ve ulusal basında yer bulmanızı sağlamak bizim işimiz.   Firmanızın tanınırlığını ve bilinirliğini artırmak kurumsal kimliğiniz için olmazsa olmazdır. Markanızın pazarlama gücünü de önemli katkı sağlayacak olan hizmetimiz ile kampanyaları basın bülteni olarak haber değeri taşıyacak şekilde, alanında yetkin metin yazarı kadromuzla hazırlıyor, hazırladığımız bültenleri görsel – yazılı basın kuruluşları ile önde gelen internet portallarına ulaştırıyoruz.

Uzman kadromuz ve yeterli donanımımızla firmanız ve ürünleriniz için ulusal basında yer bulmak artık daha kolay.

Basın danışmanlığı hizmetlerimiz

1- Klasik yöntem: Geleneksel halkla ilişkileri kapsar. Hizmet süreçleri ise basın bültenlerinizin hazırlanması, medyaya servis edilmesi ve yazılı ve görsel basın takibini içerir.

2- Dijital PR: Yeni nesil online PR çalışmasıdır. Basılı medyadan bağımsızdır. Sadece internet üzerinden yapılan tanıtımları kapsar. Belirlediğimiz bir hedef kitleye yönelik yapacağımız Dijital PR hizmetlerimiz için en önemli adım içerik hizmetlerimizdir. Hedef kitleye yönelen doğru metin ve sloganlar tanıtım aşamasında büyük etki gösteriyor. Bu aşamada hedeflerimiz; haber içerikleriyle tanınırlığınızı ve bilinirliğinizi artırmak ve sizi hedef kitlenizle buluşturmaktır.

İçerik, en iyi neden için yani markalaşma için oluşturulmalıdır. İçeriğiniz markalaşmaya değer kattığı sürece başarı şansı çok daha yüksek olur. Markalaşma ise hedef kitlenize markanızın ne olduğunu anlatmak demektir.

İçerik yazımında olduğu gibi içeriğiniz hedef kitlenin ilgisini çekmelidir. Ancak metin yazarlığı bir adım daha ileriye giderek hedef kitlenin ilgisini çekerek onları istenilen faaliyeti gerçekleştirmeye yönlendirmelidir.

SeTasarım olarak; web tasarımı, seo hizmetleri, online pazarlama, metin yazarlığı, basın danışmanlığı alanlarında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız. Hayallerinize ortak olup hedeflerinizi gerçekleştirmek için size sunacağımız çözüm önerileriyle yanınızdayız. Ürünlerinizi dünya standartları seviyesinde tanıtmak ve markanıza uygun hedef kitlesine ulaşmanız için rotanız olmaya hazırız. Bunun için yapmanız gereken tek şey; bizimle iletişime geçmek.

Ekonomik Online Pazarlama