Yerel İşletme Pazarlaması

Yerel pazarlama, başarılı, kapsamlı İnternet pazarlama stratejisinin hayati bir unsurudur. Birden fazla lokasyona sahip işletmeler veya yerel müşterileri arayan şirketler için SEO’ya geleneksel bir yaklaşım yeterli olmayacaktır; Aslında, hedeflenen bir yerel kitleye pazarlama yapmak, kendi benzersiz stratejiler setini gerektirir. Doğru şekilde yapıldığı zaman, yerel çevrimiçi pazarlama, işletmelerin markalarını iyileştirmelerine, topluluklarıyla olumlu şekilde etkileşime girmelerine, müşteri sadakati artırmalarına ve daha yüksek dönüşüm oranlarını garantilemelerine olanak tanır.
Yerel İşletme Pazarlaması Hizmet Süreçleri

Aşağıdaki grafik, her yerel pazarlama tekniğinin bir özetidir ve aşağıda her kategoriye ayrıntılı olarak giriyoruz.


WEB SİTE OPTİMİZASYONU

İŞLETME REHBERİ LİSTESİ

YEREL CITATION

YORUMLAR ve DEĞERLENDİRMELER

PPC ve ÇAĞRI İZLEMEYerel Pazarlama HizmetlerimizYerel Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Yerel bir SEO kampanyası uygulamak, bir müşterinin çevrimiçi pazarlama stratejisini başlatırken attığımız ilk adımlardan biridir. Öncelikle, bir müşterinin web sitesinin, Google Web Yöneticisi gibi platformlara bir XML site haritası göndermeyi içeren sıralamaları belirleyen büyük arama motorları tarafından düzgün ve tam dizine eklenmesini sağlıyoruz.
Google+ Yerel İşletme Sayfalarını, arama sonuçlarının en üstünde yer alabilecek ve işinize yüksek düzeyde hedeflenmiş müşteriler çekebilecek uygun resimler, video, açıklamalar ve diğer ilgili faktörlerle en iyi duruma getirme konusunda uzmanız.

DAHA DETAYLI BİLGİ

Yerel İşletme Rehberi Listesi

yellowpages.com, yelp.com, superpages.com gibi çok sayıda çevrimiçi iş dizininde istemci listeleri oluşturulur! Ve bir şirketin yerel çevrimiçi varlığını önemli ölçüde artırmak için Google+ Yerel. Birincil hedefimiz, her müşterinin şirketini daha görünür kılmak ve erişilebilir kılmaktır ve fiziksel telefon rehberinin popülaritesinin azalmasına rağmen çevrimiçi bir işletme dizini şu anda bu hedeflerin her ikisine de ulaşmanın en iyi yöntemidir.

 Yerel PPC

Yerel Tıklama Başına Ödeme, yerel işyeriniz için umutları satın almaya ve onları tekrar eden müşterilere dönüştürmeye hazır olanı çekmenin en hızlı yoludur.
Yerel PPC Reklamları, yalnızca çok sınırlı bir Coğrafi Bölge içinde, çoğunlukla mağazanızın veya ofisinizin 50 mil radyo frekansında arayan kişilere gösterilir.
Web sitenize yalnızca şu an için hazır olan insanlardan yüksek hedefli trafik elde edebilirsiniz. Lanet etkili, daha az pahalı ve olumlu sonuçlar vermektedir.

DAHA DETAYLI BİLGİ
Sosyal medya pazarlamacılığı

Müşterileriniz sosyal medya kullanıyor ve satın alma kararlarını etkilemek için onlarla etkileşim kurarak orada olmalısınız. Sosyal medya pazarlaması, markanızı doğru kitleye iten bir motordur.
Müşterilerinizi bulmanız ve etkileşimde bulunmanız gereken tüm teknolojiler konusunda size yardımcı oluyoruz. Kitlenize en uygun kanalları ve medya platformlarını seçmenize yardımcı oluyoruz.

  • Facebook, Twitter, LinkedIn arabirimi
  • Bloglar
  • Dijital Video
  • IPhone Uygulamaları
  • Facebook Uygulamaları
DAHA DETAYLI BİLGİ