Pay Per Click 

PPC tıklama başına ödeme, reklamlarınıza yapılan her tıklama için ödeme yaparsınız. Alternatif bir internet pazarlama modelidir. Esasen bu ziyaretleri organik olarak “kazanmak” yerine sitenize yapılan ziyaretleri satın almanın bir yoludur.

Arama motoru reklamcılığı, PPC’nin en popüler formlarından biridir. Reklam verenlere birisi, iş teklifleriyle alakalı bir anahtar kelimeyi aradığında, arama motorunun sponsorlu bağlantılarına reklam yerleşimi için teklif vermesine olanak tanır.
PPC Yönetimi

Google AdWords ve Bing Ads gibi platformlar, işletmeniz için önemlidir. Tıklama başına ödemeli pazarlama (PPC) uzmanlığımızla, hesaplarınızı bir üst düzeye taşımaya yardımcı olabiliriz. İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış stratejiyi ve raporlamayı özelleştiririz.

Hedefinizi gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz destek ve yönlendirmeyle, yatırımınızın geri dönüşünü en üst düzeye çıkarmak, potansiyel müşteri sayısınızı artırmak be marka bilincinizi yükseltmek için hizmet veriyoruz.Tıklama Başına Ödeme

TIKLAMA BAŞINA ÖDEME HİZMETLERİ


PPC Denetimleri

PPC Denetim süreci, denetim amacını, kapsama alanını ve veri analiz incelemeleri


Bing Advertising

Microsoft Network'ün reklamcılık hizmetlerinden sorumlu yan dalıdır. Tıklama başına maliyet modeli ile çalışan bir programdır.Sosyal Reklamcılık

Hedef kitlenizi istenen eyleme yönlendiren ücretli sosyal kampanyalarda size yardımcı olabiliriz.


Görüntülü Reklamcılık

Görüntülü reklamlarınız, daha önce hizmetinize veya ürününüze ilgi göstermiş bir kitleyi hedefleyecektir.Google AdWords

Tam zamanlı çalışanı istihdam etmek yerine çok daha az maliyetle AdWords uzmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.


Pazarlama ve Hedefleme

Web sitenizi ziyaret etmeye hazır olan kişilerin sayısı sandığınızdan fazla olabilir. Hedef kitlenin doğru belirlenmesi çok önemlidir.


Pay Per Click kampanyamızın kısa süreci:

Tıklama başı tıklama başı ödeme (PPC) yönetim servisimiz aşağıdaki bileşenleri içerir:

  • PPC arama ağı kampanyası stratejisi
  • Anahtar kelime araştırma ve seçimi
  • Reklam yaratıcı geliştirme
  • Kampanya kurulumu
  • Teklif yönetimi ve YG izleme
  • Açılış sayfası optimizasyonu ve geliştirilmesi
  • Kampanya yönetimi ve analiziRaporlama

Kampanyanızın anahtar kelime tercihi ve metin seçimi ile ilgili başarısı konusunda aylık olarak raporlarız ve bir ödül raporu hazırlarız, böylece ödediğiniz anahtar kelimeler için organik olarak nerede sıraladığınızı bilirsiniz. Ayrıca, raporu inceledikten sonra, ekibinizin üyeleri ile kampanyanızın ilerleme durumunu, yönünü ve sahip olabileceğiniz tüm soruları cevaplamak için bir saatlik bir görüşme yapacağız.