Sosyal medya pazarlamacılığı

Güçlü bir iletişim aracı olan sosyal medya, şirketlerin markalarını karakterize ederek müşteri tabanını genişletirken hedefledikleri yere ulaşmalarını sağlar. Doğru şekilde yapılırsa, sosyal medya pazarlaması, müşterilerle doğal bağlantı kurarak marka tanıtmaya yardımcı olur. Böylece SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu da dahil olmak üzere diğer pazarlama tekniklerinin etkililiğini artırabilir. Sosyal medya stratejisi ürün ya da hizmetinizinin tanıtımında size yardımcı olarak önemli bir alandır.
Sosyal Medya Pazarlama Hizmetleri


SOSYAL MEDYA STRATEJİSİ GELİŞTİRME

Sosyal medya faaliyetlerinden somut sonuçlar almanıza yardımcı olan yüksek değerli bir sosyal medya danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.SOSYAL MEDYA REKLAMCILIĞI YÖNETİMİ

Sosyal medya reklamcılık hizmetlerimizin büyümeyi hızlandırdığı kanıtlanmıştır. Sosyal medyada reklam yayınlayan müşterilerimizin hızlı sonuç aldığına tanıklık ettik.SOSYAL MEDYA İÇERİK YARATMA

Çevrimiçi sosyal medya aracılığıyla tekliflerinizi doğrudan veya dolaylı olarak pazarlamanıza yardımcı olmak için sosyal medyada içerik hazırlama hizmetleri sunuyoruz.
Sosyal Medya Pazarlaması Nedir?

Sosyal medya pazarlaması kısaca SMP, pazarlama iletişimi ve marka hedeflerini gerçekleştirmek için çeşitli sosyal medya ağlarını uygulayan bir internet pazarlama biçimidir. Sosyal medya pazarlaması, öncelikle içeriğin, videoların ve imajların pazarlama amaçlı sosyal paylaşımının yanı sıra ücretli sosyal medya reklamcılığını kapsayan etkinlikleri içerir.Neden bir sosyal medya yönetimine ihtiyacınız var?

Müşterileriniz sosyal medyada.

Şirketinizin hangi sektörde olursa olsun, müşterileriniz günlük olarak sosyal medya kullanıyor. Onlarla bağınızı sıkı tutar ve markanızı unutmamalarını sağlarsanız her ilk tercihi siz olursunuz.

Şirketinizi arayan kişiler var.

Şirketiniz bir ürün veya hizmet sunuyorsa, bu konuda konuşan ve bunu sağlayan şirketler arayan insanlar olduğundan emin olabilirsiniz. Sosyal medya yönetimi hizmetimiz, işletmenizin sohbete katılmasına ve yeni potansiyel müşteriler oluşturmasına yardımcı olacaktır.

İnsanlar sosyal medyada şirketinizden bahsediyorlar.

Müşterilerinizin şirketiniz hakkında söylediklerini sosyal medyada dinlemeniz ve endişelerinize cevap vermeniz gerekiyor. Sosyal medya yönetimi hizmetlerimiz, şirketinizin sunduğu şeylerin olumlu yönlerini vurgulama ve olumsuz fikirlere içtenlikle yanıt vermeye odaklanmaktadır.

Şirketler uzman sosyal medya yönetimini hak ediyor.

Çoğu işletme sahipleri ve pazarlama yöneticilerinin tüm sosyal medya kanallarını yönetmek için zamanları yoktur. Firmamızın her üyesi sertifikalarını sosyal medya yönetiminde almıştır. Acentemiz pazarlama hedeflerinize ve yeni bir müşteri tabanına ulaşmanıza yardımcı olabilir.Sosyal Medya Pazarlamacılığı Hizmet Süreçleri


STRATEJİ GELİŞTİRME

Projeleriniz için Dijital PR Önerileri

REKLAM YÖNETİMİ

Tüm online mecralarda reklam üretimi

TOPLULUK YÖNETİMİ

Sosyal medya yönetimi ve geliştirme

İÇERİK OLUŞTURMA

SEO uyumlu özgün içerik yazarlığı

ÖLÇÜM VE RAPORLAMA

Tüm tasarım ve SEO süreçleri