ONLINE PAZARLAMA
Ekonomik Online Pazarlama

İnternet’in günlük yaşamımızı bu kadar kısa sürede nasıl değiştirdiğini görerek gerçek bir modern mucizeye tanıklık ettik. İnternette iş yapmak bir sürü muhteşem fırsatı da beraberinde getirir; işletmenize de yepyeni ve heyecan verici şekillerde yardımcı olabilir. İşletmenizi internete taşıdıktan sonra hangi fırsatlardan faydalanabilirsiniz İnternette iş yapmak bütün bu harika faydaları sunar (bir tek doğalgaz faturanızda tasarruf etmenizi sağlamaz ama her şeyi de yapmasını beklemeyin zaten). İnternet’te olmak yeni müşterilere ulaşmanızı ve mevcut müşterilerinizle daha iyi ilişkiler kurabilmenizi sağlar. Yerel ya da global çapta satış yapabilirsiniz (ya da ikisi birden), son teknoloji analitik çözümleri kullanarak müşterlerilerinizin gerçekten ne istediğini ve neye ihtiyacı olduğunu bulabilirsiniz. Kulağa hoş geliyor değil mi?
E-mail pazarlama

Basit sürükleyip bırakma araçlarıyla çekici e-posta pazarlama kampanyaları tasarlayın. Tasarımınızın, her gelen kutusunda, her cihazda muhteşem görünmesi garanti edilir. E-posta kampanyaları oluştururken ve gönderirken eşi benzeri görülmemiş düzeyde bir rahatlık ve kolaylık sağlarız.


E-posta Pazarlama Detaylı Bilgi

Kampanyaları ve Raporları İzleyin

E-posta pazarlama yazılımı ile e-posta pazarlama kampanyanızın performansını takip etmek daha kolaydır. Kaç alıcıların e-postanızı açtığına, kaç tane e-postanın geri çevrildiğine ve istatistikler aracılığıyla tıklamalarına dair kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz.Kampanyanızı Gönderin ve Teslimat Alın

E-posta kampanyaları bulut üzerinde depolandığı için kolaylık sağlayarak gönderilebilir; bu, masaüstünüzü, tabletinizi veya iPhone’unuzu kullanarak istediğiniz zaman ve her yerde erişebileceğiniz anlamına gelir.Sosyal medya pazarlamacılığı

Güçlü bir iletişim aracı olan sosyal medya, şirketlerin markalarını karakterize ederek müşteri tabanını genişletirken hedefledikleri yere ulaşmalarını sağlar. Doğru şekilde yapılırsa, sosyal medya pazarlaması, müşterilerle doğal bağlantı kurarak marka tanıtmaya yardımcı olur.


Sosyal medya pazarlamacılığı Detaylı Bilgi


SMP nedir?

Sosyal medya pazarlaması kısaca SMP, pazarlama iletişimi ve marka hedeflerini gerçekleştirmek için çeşitli sosyal medya ağlarını uygulayan bir internet pazarlama biçimidir. Sosyal medya pazarlaması, öncelikle içeriğin, videoların ve imajların pazarlama amaçlı sosyal paylaşımının yanı sıra ücretli sosyal medya reklamcılığını kapsayan etkinlikleri kapsar.Neden bir sosyal medya yönetimine ihtiyacınız var?

Müşterileriniz sosyal medyada.

Şirketinizin hangi sektörde olursa olsun, müşterileriniz günlük olarak sosyal medya kullanıyor. Onlarla bağınızı sıkı tutar ve markanızı unutmamalarını sağlarsanız her ilk tercihi siz olursunuz.

Şirketinizi arayan kişiler var.

Şirketiniz bir ürün veya hizmet sunuyorsa, bu konuda konuşan ve bunu sağlayan şirketler arayan insanlar olduğundan emin olabilirsiniz. Sosyal medya yönetimi hizmetimiz, işletmenizin sohbete katılmasına ve yeni potansiyel müşteriler oluşturmasına yardımcı olacaktır.

İnsanlar sosyal medyada şirketinizden bahsediyorlar.

Müşterilerinizin şirketiniz hakkında söylediklerini sosyal medyada dinlemeniz ve endişelerinize cevap vermeniz gerekiyor. Sosyal medya yönetimi hizmetlerimiz, şirketinizin sunduğu şeylerin olumlu yönlerini vurgulama ve olumsuz fikirlere içtenlikle yanıt vermeye odaklanmaktadır.

Şirketler uzman sosyal medya yönetimini hak ediyor.

Çoğu işletme sahipleri ve pazarlama yöneticilerinin tüm sosyal medya kanallarını yönetmek için zamanları yoktur. Firmamızın her üyesi sertifikalarını sosyal medya yönetiminde almıştır. Acentemiz pazarlama hedeflerinize ve yeni bir müşteri tabanına ulaşmanıza yardımcı olabilir.Mobil pazarlama

Mobil Pazarlama, daha fazla yeni müşteri kazanmanıza yardımcı olan en son teknolojidir. Daha fazla para harcayan müşterilerle daha sıkı bağlanmak, iletişim kurmak ve müşterilerin kapıdan tekrar tekrar girmelerini sağlamak için başarılı bir mobil pazarlama kampanyası başlatmanıza yardımcı olabiliriz.


Mobil Pazarlama Detaylı Bilgi

Ne yapıyoruz?

Mobil pazarlama, online pazarlamanın en popüler yöntemlerinden biri olarak kabul edilir. Mobil kullanıcı sayısının fazlalığı çevrimiçi pazarlama kampanyasında mobil pazarlamanın potansiyelini artırıyor. Bir mobil pazarlama kampanyasının etkinliği ve nihai başarısı, günümüzde çok popüler bir pazarlama yöntemi olan bir çevrimiçi pazarlama kampanyasından bekleyebileceğinizden daha güçlü olacaktır.Mobil pazarlama hizmetlerimiz

  • Mobil Web Siteleri
  • SMS Pazarlama
  • Mobil Arama Kampanyaları
  • HTML5 ve CSS3
  • Mobil Ticaret
  • 2D Barkodlar / QR Kodları
  • Mobil Uygulama Geliştirme
  • Mobil Pazarlama ekran kampanyaları