İçerik pazarlama

İçerik tam olarak nedir? İçerik; bloglar, bilgi kaynakları, videolar, e-postalar, e-kitaplar, sosyal medya güncellemeleri ve web sitenizdeki metinlerin tamamıdır. Evet, içerik her yerdedir. İçeriğinizi temel değerlerinize ve potonsiyel müşterilerinizin her birinin ihtiyaçlarına uygun şekilde açık ve hızlı ulaşılabilir hale getiriyoruz. İçerik pazarlama stratejisine sahip olmanız internette her yerde olmanızı sağlayabilir.


SEO uyumlu içerik yazarlığı ile ilgil detaylı bilgi için tıklayın


İçerik Pazarlamaya İhtiyacınız Var mı?

Alıcılar kendi kendine yönetiyorlar ve içerik, cevap arayışlarını tatmin etmeye yardımcı olabilir ve iş problemleri için onları çözümlere yönlendirebilmenizi sağlar. Uzmanlığımızla, ziyaretçilerinizin ürününüzü ya da hizmetinizi alıcıya nasıl taşıyacağınızı belirlemenize yardımcı oluruz.
İçerik Pazarlama Daha Fazla Müşteri Bulmanıza Nasıl Yardımcı Olur?

İçerik pazarlaması, kitleniz ile aranızda güvenirlik oluşturur. İçerik pazarlamacılığı birçok SEO avantajına ek olarak, diğer dijital pazarlamanın yapamadığını yapar ve müşterilerinizle bir bağ kurmak için araç olabilir.


Teklifimiz:

Müşterilerimizin sürdürülebilir, etkili ve entegre bir içerik pazarlama stratejisi geliştirmelerine yardımcı oluyoruz. İşletmelere etkili bir içerik için gerekli adımları atmalarına yardımcı olan bir içerik pazarlama stratejisi için danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Ne yapıyoruz?

  • İş durumunuza dayalı içerik pazarlama stratejisi geliştirme
  • Video, beyaz kağıtlar, e-kitaplar, blog gönderileri, web seminerleri, vaka incelemeleri de dahil olmak üzere tüm biçimler ve kanallardaki alakalı ve uygulanabilir içerik
  • İçerik yerleşimi ve dağıtımı – dijital PR
  • Dijital ve sosyal medya kanalları yoluyla içerik yükseltme – Twitter, Facebook, YouTube vb.
  • İçerik pazarlama performans analizi ve ölçümü
  • İçerik pazarlama teknolojisi ve araç önerileri