E-ticaret Pazarlaması

E-ticaret pazarlaması, çevrimiçi alışveriş yapan kişilerin bir e-ticaret sitesine yönlendirilmesi ve çevrimiçi ürün veya hizmetleri satın almaya ikna edilmesidir. Başarılı bir e-ticaret pazarlama ekibi, arama motoru optimizasyonu, tıklama başı ödeme pazarlaması, sosyal medya pazarlaması ve görüntülü reklamcılıkta uzmanlığa sahip olmalı ve arama sonuçlarının üst kısmına erişmelidir.

E-ticaret Pazarlama Hizmetleri


ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

SEO girişimlerinizi aşırı yüklemenize yardımcı olabilir ve yüksek ROI sağlayan e-ticaret SEO kampanyalarını planlar veya uygularız.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN


TIKLAMA BAŞI ÖDEME YÖNETİMİ

Sizin için özel olarak tasarlanmış özel bir PPC stratejisiyle e-ticaret mağazanıza nitelikli ve hedefli alışveriş yapan kişileri getirin.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN


SOSYAL MEDYA OPTİMİZASYONU

Sosyal medya optimizasyon hizmetlerimize Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+ vb. çeşitli büyük sosyal medya ağları dahildir.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN
Arama motoru optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu daha iyi SEO olarak bilinen, e-ticaret pazarlamanın en kritik parçalarından biridir. Web sitenizdeki belirli anahtar kelimelerin örneklerini analiz eden özel algoritmalara dayanmaktadır. Kullanıcılar, Google gibi arama motorları vasıtasıyla İnternet’te gezindiğinden, bu sonuçlar web sitenizin başarısında büyük bir rol oynamaktadır. İyi bir SEO kampanyası e-ticaret web sitenizi Google sıralamasında en üst sıraya yerleştirebilir.

DEVAMINI OKU
Tıklama başına ödeme

Öde tıklama başına reklam o anahtar kelimelere dayalı olduğu SEO benzer çalışır. Bununla birlikte, arama motoru optimizasyonu organik olarak (bir pazarlama firması bunun için ödeme yapmak zorunda olmadığı anlamına gelir) çalışırken, PPC sonuçları Google’daki sarı kutuda görünen sonuçlardır.

DEVAMINI OKU


Sosyal medya pazarlamacılığı

Sosyal medya pazarlama , e-ticaret web siteleri için çok önemli olabilir. Etkili bir Facebook işletme sayfası yaratarak ve potansiyel müşterileri, özel teklifler ve indirimlerle sayfanızı ‘beğenmeye’ davet ederek, yalnızca ağ üzerinden ölçüm yapılmayan ağızdan reklamlar kazanmayacaksınız, ancak kendinizi güvenilir, saygın bir İnternet işi haline getireceksiniz ” .

DEVAMINI OKU
Görüntülü reklamcılık

Görüntülü reklamcılık küçük internet perakendecilere korkutucu olabilir, ama çok değerli olduğu tespit edilmiştir. İlgili bloglar, mesaj panoları ve diğer web sitelerinde küçük banner reklamlar satın alarak, işletmenizin aksini bulamayacak kişilerin önünde sergileyebilirsiniz.