E-posta Pazarlama

E-posta pazarlaması, bir grup kişiye e-posta kullanarak ticari bir mesaj pazarlamaktadır. En geniş anlamıyla, potansiyel bir müşteriye veya mevcut müşteriye gönderilen her e-posta, e-posta pazarlaması olarak kabul edilebilir. Genellikle reklamlar göndermek, işletme talebinde bulunmak veya satış ya da bağış talep etmek e-posta kullanmayı gerektirir. Bu yöntem sadakat, güven veya marka bilinirliği oluşturmayı amaçlar.E-mail Pazarlama Hizmetleri


Responsive E-mail Tasarımı

E-postalarınızı her ölçekteki tüm cihazlarda en iyi biçimde biçimlendirilmesine yardımcı olmak için medya sorgularını kullanan HTML ve CSS olarak kodlayacağız.


Otomatik E-posta Pazarlaması

Pazarlama otomasyon uzmanlarımız satışlarınızı artırmanıza ve daha fazla olası satış dönüşümü yapmanıza yardımcı olurken, aynı zamanda zaman, para ve kalp çektiğinden de tasarruf edersiniz.E-posta Yazarlığı

E-posta copywriting hizmeti, en yüksek ROI ile pazarlama kanalından daha büyük kazançlar elde etmenizi sağlayacaktır.


Tam Yönetilen E-posta Pazarlaması

Tam yönetilen hizmetimiz, ayda iki e-posta kampanyasının oluşturulmasını kapsar, hepsi sizin için profesyonelce tasarlanmış ve sizin için yazılmıştır.Kampanya Üretimi ve Dağıtımı

Davranışsal olarak hedeflenmiş, tetiklenen iletişimlerle işletmenizin performansını en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmaya odaklanıyoruz.


E-posta Listesi Temizleme

Eski ve yorgun e-posta adreslerinizi ayırırız, taze ve yeni e-posta adresleri ekleriz ki e-postalarınız güncel listenize tam isabet ulaşsın.NASIL YAPILACAK


Kreatif Haber

Basit sürükleyip bırakma araçlarıyla çekici e-posta pazarlama kampanyaları tasarlayın. Hızlı ve basit!

1

Dağıtılabilirlik Testleri

Tek bir tıklama ile büyük e-posta servis sağlayıcılarına bir teslimat testi yapmanıza izin verir.

2

KAMPANYA ZAMANLA

Kampanyanızı zamanlayın veya derhal gönderin. Raporlarımızı ve durumlarımızı derhal teslimatımızda kontrol edin.

4

Kampanya Takibi

Her şeyi izle: açar, tıklar, aboneliğini kaldırır, spam şikayetlerini, zıplamaları, bağlantı etkinliğini ve daha pek çok şeyi.

5

E-POSTA PAZARLAMA TEKNİKLERİMİZE-posta Haber Bülteni Yarat

Basit sürükleyip bırakma araçlarıyla çekici e-posta pazarlama kampanyaları tasarlayın. Tasarımınızın, her gelen kutusunda, her cihazda muhteşem görünmesi garanti edilir. E-posta kampanyaları oluştururken ve gönderirken eşi benzeri görülmemiş düzeyde bir rahatlık ve kolaylık sağlarız.


Kampanyanızı Gönderin ve Teslimat Alın

E-posta kampanyaları bulut üzerinde depolandığı için kolaylık sağlayarak gönderilebilir; bu, masaüstünüzü, tabletinizi veya iPhone’unuzu kullanarak istediğiniz zaman ve her yerde erişebileceğiniz anlamına gelir. Kampanyanızı zamanlayın veya derhal gönderin. Raporlarımızı ve durumlarımızı derhal teslimatımızda kontrol edin. Elimizdeki yüksek doğum oranları garantilidir geribildirim tüm büyük internet servis sağlayıcıları ile döngüler .

A / B Bölünmüş Test

A / B Bölünmüş Test, abone tercihlerini daha iyi anlayabilmenize, kampanyanın başarısı hakkında fikir sahibi olmanıza ve kampanyaları zamanla etkili bir şekilde izlemenize yardımcı olur. Bölünmüş test, benzersiz kitleniz için en iyi uygulamaları, açık ve dönüşüm oranları belirleyen değişkenleri ve segmentasyonunuzu hassaslaştıracaktır. Konu satırınızı, ad, e-posta içeriği, BTA ve gönderen gün / saat arasında test edin.


Kampanyaları İzleyin. Raporları Görüntüleyin

E-posta pazarlama yazılımı ile e-posta pazarlama kampanyanızın performansını takip etmek daha kolaydır. Kaç alıcıların e-postanızı açtığına, kaç tane e-postanın geri çevrildiğine, oranlardan ayrılmasına ve istatistikler aracılığıyla tıklamalarına dair kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz. Kampanyalarınızı, geliştirmenize yardımcı olmak için çizelgeler ve verilerle analiz etmek ve yorumlamak için çeşitli yollar sunmaktayız.